Tercüme, Çeiviri, tercüme, ceviri

Ana Sayfa eylül HaberlerSosyal Sorumluluğumuz ve DÜNYAK İnsan Kaynakları Bize Ulaşın

Eylül 2009 - Yeni NesilSultanahmet şubemiz açılmıştır.

Hizmetlerimiz

Yazılı Çeviri

Hard copy, ya da dijital ortamda gelen metin belgelerinin orjinal dilinden, istenilen dil veya dillere tür gözetmeksizin anlam bütünlüğü içersinde cümle cümle çevrilmesidir.

Sözlü Çeviri

Noter işlemlerinizde ve yabancı kişiler ile yapacağınız görüşmelerde çevirinin, aynı anda olmadan sırayla sözlü olarak yapıldığı çeviridir.

Simultane Çeviri

Kongreleriniz de, konferanslarınız da, seminerleriniz de ve gereksinim duyacağınız her yerde simultane çeviri hizmeti vermekteyiz.

İlan Hizmetleri

Günlük yayınlanan tüm gazateler de yer alan, eleman, kayıp vb. ilanlarınızı hızlı ve en uygun fiyata verebilirsiniz.

Neden Eylül ?
Eylül Tercüme Reklam Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında faliyetine başlamıştır.Halen 6 ayrı lokasyonda çalışmalarına devam etmektedir.İşine gösterdiği özen sonucunda ülkemizin önde gelen bir çok firmasına tercüme hizmeti vermeye devam etmektedir..
Devamı »»
Çalışmakta olduğumuz firmaların memnuniyetleri Eylül Tercüme'yi sektörümüzde şu anda bulunduğu noktaya taşımıştır. Günümüze kadar yaptığımız işler yapacağımız işlerin en önemli garantisini oluşturmaktadır.
Devamı »»
  © Copyright 2009 . Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik ve İlkeler | Site Haritası / Eylül Tercüme - Tercüme - Çeviri - çeviri - Çeviri Hizmetleri - tercüme bürosu - tercüme büroları - yeminli tercüme - ingilizce türkçe - çevirmen - tercüme
Web Design by Innovasiaa