Tercüme, Çeiviri, tercüme, ceviri

Ana Sayfa eylül HaberlerSosyal Sorumluluğumuz ve DÜNYAK İnsan Kaynakları Bize Ulaşın

Eylül 2009 - Yeni NesilSultanahmet şubemiz açılmıştır.

Sosyal Sorumluluk ve Eylül Tercüme
Neden Sosyal Sorumluluğumuz

21. Yüzyılın en önemli sorunlarından biri de küresel ısınmayla birlikte küresel yaşlanmadır. Bu bilinçle bireylere devletlere ve sivil toplum kuruluş örgütlerine olduğu kadarı ile kurumlara da çok önemli sorumlukuklar düşmektedir.

Küresel yaşlanma konusunda üstlendiğimiz sorumluluklar yaşlanan dünya da DÜNYAK'ı desteklerken bu sorununda farkında olmak ve ülkemizi bekleyen bu sorun karşısında sessiz kalmamaktır.

Gücümüzü geçmişten bugüne sektörde liderliğimiz, çalışanlarımız ve tüm iş ortaklarımızla sorumluluğumuzu yerine getirmek için kullanıyoruz.

Daha geniş bilgi için http://www.dunyak.org
Neden Eylül ?
Eylül Tercüme Reklam Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında faliyetine başlamıştır.Halen 6 ayrı lokasyonda çalışmalarına devam etmektedir.İşine gösterdiği özen sonucunda ülkemizin önde gelen bir çok firmasına tercüme hizmeti vermeye devam etmektedir..
Devamı »»
Çalışmakta olduğumuz firmaların memnuniyetleri Eylül Tercüme'yi sektörümüzde şu anda bulunduğu noktaya taşımıştır. Günümüze kadar yaptığımız işler yapacağımız işlerin en önemli garantisini oluşturmaktadır.
Devamı »»
  © Copyright 2009 . Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik ve İlkeler | Site Haritası / Eylül Tercüme - Tercüme - Çeviri - çeviri - Çeviri Hizmetleri - tercüme bürosu - tercüme büroları - yeminli tercüme - ingilizce türkçe - çevirmen - tercüme
Web Design by Innovasiaa